Kilka słów o blogu


Fotownętrza to miejsce, gdzie znajdziesz:
– praktyczne porady, jak funkcjonalnie i estetycznie urządzić dom lub mieszkanie;
– ciekawe i użyteczne wskazówki, jak dekorować i stylizować poszczególne elementy wnętrza;
– moje pomysły na aranżacje wnętrz;
– propozycje niebanalnych i zarazem pięknych dodatków do wnętrz.

Jeżeli jesteś na etapie urządzania wnętrza i nie wiesz, od czego zacząć, przeczytaj moją serię postów Jak urządzić, w której znajdziesz praktyczne wskazówki na temat aranżowania poszczególnych pomieszczeń.

Zapraszam Cię również do odwiedzenia zbioru moich zdjęć udostępnionych za darmo do pobrania i wykorzystania.

Jeśli czujesz, że Fotownętrza to miejsce dla Ciebie, bardzo miło będzie mi Cię tu gościć częściej. Zapraszam Cię na mój fanpage na facebooku, gdzie informuję o nowych wpisach oraz dzielę się inspiracjami ze świata pięknych wnętrz i dekoracji oraz na Instagram, gdzie znajdziesz codzienną dawkę moich zdjęć.


 Kilka słów o mnie 


Nazywam się Ola Łysiuk i mieszkam na Śląsku z mężem i synkiem. Blog Fotownętrza założyłam w marcu 2015 w czasie urlopu macierzyńskiego. Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa, ale tak naprawdę nigdy nie był to zawód, który rzeczywiście chciałam wykonywać. Natomiast odkąd pamiętam najbardziej pasjonowała mnie aranżacja wnętrz oraz fotografia. Dlatego też postanowiłam w tą stronę skierować swoją drogę zawodową i wiem, że była to dobra decyzja. Ukończyłam kurs projektowania wnętrz organizowany przez firmę Creator oraz kurs Home Stagingu prowadzony przez doświadczonych szkoleniowców ze Stage-It-Up Network. Obecnie staram się zdobywać jak najwięcej praktycznego doświadczenia zarówno w aranżacjach wnętrz, jak i w zakresie home stagingu.

Zostańmy proszę w kontakcie

Pozdrawiam serdecznie

OlaFacebook|Instagram|Pinterest|Google+