fbpx

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

FOTOGRAFIA WNĘTRZ DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW 

Wykonuję zdjęcia wnętrz zrealizowanych projektów. Dobrze wykonane zdjęcia wnętrz są idealnym zwieńczeniem całego projektu. Odpowiednio zaprezentowane będę przyciągać kolejnych klientów.

Na fotografiach oddaję klimat i nastrój wnętrza. Najczęściej fotografuję przy świetle naturalnym. Zwracam uwagę na faktury, tekstury i detale.

Jak wygląda współpraca ze mną:

  • Na początek ustalamy zakres sesji i Twoje potrzeby odnośnie zdjęć. Aby jak najlepiej zorganizować sesję zdjęciową proszę o przesłanie wizualizacji lub zdjęć roboczych wnętrza. Ustalamy termin sesji i podpisujemy umowę.
  • Jeżeli chcesz pomagam wystylizować mieszkanie przed wykonaniem zdjęć.
  • W czasie sesji zdjęciowej zawsze wykonuję więcej ujęć. Po wstępnej selekcji udostępniam Ci nieobrobione zdjęcia, z których wybierasz te do ostatecznej postprodukcji. Jeżeli chcesz możesz w wyborze zdać się na mnie.
  • Na koniec przesyłam Ci gotowe zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz w wielkości dopasowanej do publikacji np. w mediach społecznościowych.

Poniżej znajdziesz orientacyjny cennik:

10 zdjęć – 550 zł netto

15 zdjęć – 750 zł netto

20 zdjęć – 900 zł netto

30 zdjęć – 1150 zł netto

(+ 23% VAT)

W celu otrzymania dokładnej wyceny zapraszam do kontaktu

FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ I WYNAJEM

Wykonuję zdjęcia nieruchomości na sprzedaż oraz wynajem krótko i długoterminowy. Współpracuję m.in. z biurami nieruchomości, pośrednikami, osobami zarządzającymi najmem.

Profesjonalnie wykonana sesja zdjęciowa oddaje charakter i klimat wnętrza, pokazuje je z najlepszej strony, wzbudza pozytywne emocje i tym samym zachęca do odwiedzin.

Piękne zdjęcia to podstawa marketingu i skutecznej sprzedaży. Pomogą wyróżnić się na tle innych ofert i dotrzeć do potencjalnych klientów.

Poniżej znajdziesz orientacyjny cennik:

10 zdjęć – 400 zł netto

15 zdjęć – 600 zł netto

20 zdjęć – 750 zł netto

(+23% VAT)

W celu otrzymania dokładnej wyceny zapraszam do kontaktu

FOTOGRAFIA WNĘTRZ OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH

Wykonuję zdjęcia wnętrz restauracji, hoteli, gabinetów lekarskich, sklepów itp.

Zapraszam serdecznie po indywidualną wycenę.