Stylizacja wnętrz

Ta usługa jest dla Ciebie niezależnie od tego czy posiadasz mieszkanie na własność, czy tylko wynajmujesz, czy wnętrze jest już umeblowane czy jeszcze stoi puste. Chętnie pomogę Ci urządzić przestrzeń od samego początku, jak i doradzę w metamorfozie już istniejącego wnętrza. A może urządzasz biuro lub salon kosmetyczny i potrzebujesz porady w sprawie dekoracji? W tym przypadku również z przyjemnością Ci pomogę.

Moim celem jest uzyskanie pięknego i funkcjonalnego wnętrza, zgodnego z Twoimi preferencjami i upodobaniami.

Oto co może zawierać projekt:

  • dobór palety kolorystycznej
  • dobór mebli i ich rozmieszczenie
  • tablice inspiracji tzw. moodboardy
  • rzut pomieszczenia oraz widoki ścian
  • wybór dodatków i dekoracji
  • pomoc w zaaranżowaniu wnętrza po zakupie wszystkich potrzebnych rzeczy

Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą, wypełnij proszę zamieszczony poniżej formularz. Na podstawie przesłanych informacji  przedstawię Ci moją wycenę i wtedy zdecydujesz, czy chcesz ze mną współpracować.

Usługa ta jest dostępna dla osób z Gliwic i okolic. Jeżeli jesteś spoza Śląska zapraszam do skorzystania ze stylizacji online.

Proces projektowania

1

1. KONSULTACJA

KONSULTACJA

Spotkanie odbywające się w Twoim domu, w czasie którego porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Zaproponuję rozwiązania, które pozwolą uzyskać zamierzony efekt. W tym miejscu nasza współpraca może się zakończyć lub możemy przejść do realizacji następnych etapów. W tym wypadku zrobię zdjęcia i pomiary wnętrza.

2

2. KONCEPCJA

KONCEPCJA

Na tym etapie przygotuję  propozycje aranżacji Twojego wnętrza w postaci tablicy inspiracji. Po zaakceptowaniu jednej z nich przejdę do sporządzania szczegółowego projektu.

 

3

3. PROJEKT

PROJEKT

W zależności od Twoich preferencji i potrzeb przygotuję rzut pomieszczenia z rozmieszczeniem mebli, widoki ścian 3D oraz szczegółową listę zakupów wraz z odnośnikami do sklepów, w których będziesz mógł kupić wskazane przeze mnie przedmioty.

4

4. STYLIZACJA

STYLIZACJA

Po nabyciu wszystkich mebli i dodatków, bardzo chętnie pomogę Ci zaaranżować przestrzeń.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany stylizacją wnętrza, wypełnij proszę formularz, a ja skontaktuję się z Tobą

Poniżej możesz załączyć zdjęcia