fbpx

Portfolio

Konsultacja

By -

KONSULTACJA

Spotkanie odbywające się w Twoim domu lub online, w czasie którego porozmawiamy o mocnych i słabych stronach nieruchomości. Zaproponuję rozwiązania, które pozwolą lepiej wykorzystać potencjał domu lub mieszkania i tym samym doprowadzić do szybkiej sprzedaży lub wynajmu. W tym miejscu nasza współpraca może się zakończyć lub możemy przejść do realizacji następnych etapów.

Cena konsultacji w zależności od wielkości nieruchomości zaczyna się od 300 zł

Projekt zakupowy

By -

PROJEKT ZAKUPOWY

Na tym etapie przygotuję szczegółową listę wszystkich potrzebnych mebli, dodatków, dekoracji i tekstyliów wraz z linkami do sklepów, w których można je kupić z uwzględnieniem dostępnego budżetu. Zamieszczam również uwagi i wskazówki ułatwiające samodzielną realizację projektu.

 

Realizacja

By -

REALIZACJA

Jeżeli nie chcesz robić tego sam, chętnie pomogę w ustawianiu mebli i dodatków oraz nadaniu ostatecznego szlifu nieruchomości.

Stylizowana sesja zdjęciowa

By -

STYLIZOWANA SESJA ZDJĘCIOWA

Po przeprowadzeniu wszystkich zalecanych zmian proponuję wykonanie profesjonalnej stylizowanej sesji zdjęciowej nieruchomości, która wyróżniając się na tle podobnych ofert, zachęci potencjalnych kupujących do obejrzenia jej na żywo.