fbpx
1

1. KONSULTACJA

KONSULTACJA

Spotkanie odbywające się w Twoim domu lub online, w czasie którego porozmawiamy o mocnych i słabych stronach nieruchomości. Zaproponuję rozwiązania, które pozwolą lepiej wykorzystać potencjał domu lub mieszkania i tym samym doprowadzić do szybkiej sprzedaży lub wynajmu. W tym miejscu nasza współpraca może się zakończyć lub możemy przejść do realizacji następnych etapów.

Cena konsultacji w zależności od wielkości nieruchomości zaczyna się od 300 zł

2

2. PROJEKT ZAKUPOWY

PROJEKT ZAKUPOWY

Na tym etapie przygotuję szczegółową listę wszystkich potrzebnych mebli, dodatków, dekoracji i tekstyliów wraz z linkami do sklepów, w których można je kupić z uwzględnieniem dostępnego budżetu. Zamieszczam również uwagi i wskazówki ułatwiające samodzielną realizację projektu.

 

3

3. REALIZACJA

REALIZACJA

Jeżeli nie chcesz robić tego sam, chętnie pomogę w ustawianiu mebli i dodatków oraz nadaniu ostatecznego szlifu nieruchomości.

4

4. STYLIZOWANA SESJA ZDJĘCIOWA

STYLIZOWANA SESJA ZDJĘCIOWA

Po przeprowadzeniu wszystkich zalecanych zmian proponuję wykonanie profesjonalnej stylizowanej sesji zdjęciowej nieruchomości, która wyróżniając się na tle podobnych ofert, zachęci potencjalnych kupujących do obejrzenia jej na żywo.

[/