fbpx
1

1. ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE

ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE

Pierwszym krokiem jest poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań odnośnie wnętrza. Proszę Cię o przesłanie kilku zdjęć inspiracji, jak chciałbyś, aby wyglądało Twoje wnętrze po metamorfozie.

 

 

2

2. STAN ISTNIEJĄCY

STAN ISTNIEJĄCY

W drugim kroku poznaję Twoje wnętrze. Spotykamy się u Ciebie, robię zdjęcia i pomiary wnętrza. Jeżeli współpracujemy online, poproszę Cię o przesłanie tych rzeczy mailowo.

 

 

3

3. PROJEKT METAMORFOZY

PROJEKT METAMORFOZY

Na tym etapie przygotowuję moodboard zawierający wszystkie elementy wyposażenia wnętrza, kolorystykę i materiały. Jeżeli chcesz mogę również wykonać fotorealistyczną wizualizację wnętrza. Przygotowuję również listę zakupową ze wszystkimi elementami użytymi w projekcie wraz z linkami do sklepów, w których można je kupić oraz wskazówkami, jak je rozmieścić.

 

4

4. WIDOKI 3D I WIZUALIZACJE

WIDOKI 3D I WIZUALIZACJE

Przygotowanie widoków 3d projektowanego wnętrza na podstawie wcześniej wybranych materiałów i elementów wyposażenia wnętrza. Po zatwierdzeniu tego etapu nie będzie już możliwości zmian w projekcie.

 

 

5

5. PROJEKT WYKONAWCZY

PROJEKT WYKONAWCZY

Wykonanie wszystkich niezbędnych rysunków technicznych takich jak: rzuty, rozwinięcia ścian, projekt przyłączy wodno-kanalizacyjnych, projekt elektryki, projekt mebli na wymiar, lista wszystkich materiałów i elementów wyposażenia użytych w projekcie.

6

6. KONTAKT MAILOWY

KONTAKT MAILOWY

Możliwość konsultacji w czasie trwania realizacji konsultacji.

7

7. WIDOKI 3D I WIZUALIZACJE

WIDOKI 3D I WIZUALIZACJE

Przygotowanie widoków 3d projektowanego wnętrza na podstawie wcześniej wybranych materiałów i elementów wyposażenia wnętrza.

 

8

8. KONCEPCJA PROJEKTOWA

KONCEPCJA PROJEKTOWA

Na tym etapie przygotuję propozycje aranżacji Twojego wnętrza w postaci tablicy inspiracji.

 

 

9

9. FORMULARZ

FORMULARZ

Pierwszym krokiem jest przesłanie do mnie wypełnionego formularza dotyczącego Twojej nieruchomości oraz jej zdjęć.

10

10. KONSULTACJA

KONSULTACJA

Spotkanie odbywające się w Twoim domu lub online, w czasie którego porozmawiamy o mocnych i słabych stronach nieruchomości. Zaproponuję rozwiązania, które pozwolą lepiej wykorzystać potencjał domu lub mieszkania i tym samym doprowadzić do szybkiej sprzedaży lub wynajmu. W tym miejscu nasza współpraca może się zakończyć lub możemy przejść do realizacji następnych etapów.

Cena konsultacji w zależności od wielkości nieruchomości zaczyna się od 300 zł

11

11. PROJEKT ZAKUPOWY

PROJEKT ZAKUPOWY

Na tym etapie przygotuję szczegółową listę wszystkich potrzebnych mebli, dodatków, dekoracji i tekstyliów wraz z linkami do sklepów, w których można je kupić z uwzględnieniem dostępnego budżetu. Zamieszczam również uwagi i wskazówki ułatwiające samodzielną realizację projektu.

 

12

12. REALIZACJA

REALIZACJA

Jeżeli nie chcesz robić tego sam, chętnie pomogę w ustawianiu mebli i dodatków oraz nadaniu ostatecznego szlifu nieruchomości.

13

13. KOŃCOWA STYLIZACJA

KOŃCOWA STYLIZACJA

Po nabyciu wszystkich mebli i dodatków, bardzo chętnie pomogę Ci zaaranżować przestrzeń u Ciebie w domu.

 

 

14

14. STYLIZOWANA SESJA ZDJĘCIOWA

STYLIZOWANA SESJA ZDJĘCIOWA

Po przeprowadzeniu wszystkich zalecanych zmian proponuję wykonanie profesjonalnej stylizowanej sesji zdjęciowej nieruchomości, która wyróżniając się na tle podobnych ofert, zachęci potencjalnych kupujących do obejrzenia jej na żywo.

[/