fbpx

Blog

image

Pierwsze urodziny bloga + konkurs


Dokładnie wczoraj minął rok odkąd opublikowałam na blogu swój pierwszy post. Po tym czasie mogę śmiało powiedzieć, że była to dobra decyzja. Oczywiście po drodze zdarzały się małe kryzysy, ale za każdym razem udawało mi się je przezwyciężać.
W obecnej chwili jestem pełna nowych pomysłów i zapału do blogowania. W kolejnym roku chciałabym nadal rozwijać to miejsce w sieci, aby było jeszcze bardziej inspirujące i przydatne przy urządzaniu i dekorowaniu wnętrz.

Miniony rok był dla mnie bardzo ważny również z tego względu, że postanowiłam zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową i zacząć zajmować się tym, co tak naprawdę lubię, w czym dobrze się czuję i w czym chcę się rozwijać. Mam tu na myśli aranżowanie i dekorowanie wnętrz oraz home staging. Nie zamierzam również zaniedbywać fotografii, która fascynuje mnie już od dawna.
Przy okazji moich pierwszych blogowych urodzin chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za to, że ze mną jesteście, za wszystkie odwiedziny i komentarze, które pozostawiacie 🙂 Mam nadzieję, że będziecie robić to nadal 🙂
Zapraszam Was również do wzięcia udziału w rozdaniu, które postanowiłam zorganizować z okazji pierwszych urodzin bloga.
Do wygrania jest poszewka na poduszkę o wymiarach 40×40 cm oraz lampion.

Konkurs odbywa się na facebooku, a warunkiem udziału jest pozostawienie komentarza oraz polubienie i udostępnienie zdjęcia konkursowego.
Będzie mi oczywiście również bardzo miło, jeżeli polubicie mój fanpage. Nie jest to jednak obowiązkowe.
Na koniec mam jeszcze do Was prośbę. Jeżeli przychodzi Wam do głowy coś, o czym chcielibyście tutaj przeczytać albo macie jakieś sugestie, co można zrobić lepiej i mielibyście ochotę podzielić się tym ze mną, dajcie znać w komentarzu. Będę bardzo wdzięczna :).

Zasady konkursu:
1. W konkursie w drodze losowania zostanie wyłoniony jeden zwycięzca.
2. Nagrodą jest poszewka na poduszkę oraz lampion.
3. Konkurs trwa do północy 20.03.2016r. Zwycięzca zostanie ogłoszony 22.03.2016r.
4. Konkurs odbywa na facebooku pod tym linkiem.
5.Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie chęci udziału w zabawie pod postem konkursowym na facebooku. Należy również polubić i udostępnić zdjęcie konkursowe.
6. Fundatorem nagrody jest blog Fotownętrza.
Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w zabawie 🙂
Powodzenia!
Ola