Fotownętrza Blog

image

Moje miejsce do pracy w domu


Dzisiaj po raz kolejny zapraszam Was do mojego domowego biura.  Jest to jedno z moich ulubionych miejsc w mieszkaniu. Ponieważ pracuję z domu, zależy mi, aby było tutaj zarówno praktycznie, jak i ładnie. Spędzam tu sporo czasu, więc dość szybko nudzi mi się wystój. Jak poprzednio wyglądało moje miejsce pracy możecie zobaczyć tutaj. Tak naprawdę zmiany dekoracyjne, jakie tu zaszły, zostały spowodowane zakupem tej brązowej półeczki z przegródkami. Tak mi się spodobała, że musiało znaleźć się dla niej miejsce, a co za tym idzie, inne rzeczy musiały zostać przearanżowane. Poniżej znajdziecie efekty moich działań 🙂 biuro_1_blog biuro_3_blog biuro_4_blog biuro_7_blog biuro_8_blog biuro_11_blog biuro_18_blog biuro_19_blog biuro_20_blog
 • Ja to jakoś nie czuję sympatii do blatów bez zaokrąglonych brzeżków (mam jakąś obsesję na tym punkcie). Sporo siedzę przy kompie (pracuję/gram) i czuję, że miałabym niezłe odciski od tych krawędzi… 😛 Stąd też nie zdecydowałam się na biurko z Ikea, a na własną “wariację” (z której, swoją drogą, też nie jestem do końca zadowolona).

  Niemniej jednak, piękne sobie urządziłaś ten kącik, bardzo podoba mi się zestawienie białego koloru z brązami i czernią:) Nawet myślę o wymianie obecnych foteli na model z Twojego zdjęcia. Jak z wygodą? Fajnie się na takim siedzi?:)

  Serdeczności!

  • Miło mi, że Ci się podoba 🙂 Co do biurka, to szczerze mówiąc w ogóle krawędzie mi nie przeszkadzają. Natomiast jego wadą jest trochę za mała głębokość, przez co ręce nie opierają się na blacie tak, jak powinny. Niestety na większe biurko nie mam miejsca.
   Jeśli chodzi o fotel to jest w miarę wygodny, ale jednak jak ktoś bardzo dużo czasu spędza przed komputerem, radziłabym kupić takie typowe krzesło biurowe.

   Pozdrawiam 🙂

 • Jaki boski organizer! Chyba kiedyś podpatrzę i zrobię podobny 😀

  • Zachęcam, bo jest całkiem fajny 😉 Mnie na szczęście udało się taki kupić, bo niestety zrobić bym nie umiała 🙂

 • Zazdroszczę takiego miejsca pracy. A organizer jest świetny 🙂

 • Bardzo fajny kącik w stylu skandynawskim, Pomysł na organizer – po prostu świetny 🙂

 • Bardzo eleganckie i stylowe 🙂