fbpx

Blog

image

Moje domowe biuro


Dzisiaj chciałabym Was zaprosić do mojego domowego biura, które tak naprawdę jest częścią naszego pokoju dziennego. Jeszcze do niedawna mój kąt do pracy znajdował się w innym pokoju, który dzieliłam razem z mężem. Każde z nas miało tam swoje biurko. Odkąd jednak nasz synek zaczął spać sam w swoim łóżeczku, cały tamten pokój należy już do niego, a my przenieśliśmy się z naszymi biurkami do salonu.

Muszę się przyznać, że to moje domowe biuro jest jednym z ulubionych miejsc w mieszkaniu. Dobrze mi się tam pracuje. Zwłaszcza, gdy jest takie uporządkowane jak na tych zdjęciach 🙂
Obok po prawej stronie mam wyjście na balkon, które ponieważ obecnie nie jest używane, zastawione jest kwiatem i taboretami. Póki co jestem z tego rozwiązania zadowolona, a do lata na pewno coś zdąży się pozmieniać.
moje domowe biuro

moje domowe biuro

 

moje domowe biuro

Odkąd pamiętam mam ogromną słabość do wszelkich ołówków, pisaków, notesów i innych biurowych akcesoriów. Ciągle coś nowego wpada mi w oko i moje zbiory się powiększają. Jak zwykle jednak problemem staje się miejsca do przechowywania tych wszystkich przedmiotów, zwłaszcza że moje biurko należy do tych małych. Póki co jednak jeszcze zawsze miejsce na jeden dodatkowy mały notesik się znajduje 😉
moje domowe biuro

moje domowe biuro

moje domowe biuro

Bardzo lubię mieć w swoim otoczeniu kwiaty i wyjątkiem nie jest tutaj biurko. Kiedy hiacynt przekwitnie, na pewno w jego miejsce pojawi się coś nowego.

moje domowe biuro

moje domowe biuro

 

moje domowe biuro

moje domowe biuro

 

Zapraszam również do zobaczenia innych postów związanych z domowym biurem:

 

DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ. ZOSTAŃMY PROSZĘ W KONTAKCIE:

Fanpage na Facebooku to dostęp do wszystkich aktualności.
Instagram to codzienna dawka zdjęć.
Pinterest to zbiór moich inspiracji.