fbpx

Blog

image

Moja sypialnia


Jeszcze do niedawna moja sypialnia wyglądała zupełnie inaczej. Meble pozostały te same, natomiast całkowicie zmienił się kolor ścian. Z ciemnego fioletu przemalowaliśmy je na biało.

Jaki wcześniej panował kolor na ścianach można podejrzeć w tym poście: jesień w moim mieszkaniu. Gdy po raz pierwszy urządzałam sypialnię, czyli ponad cztery lata temu, byłam zafascynowana stylem indyjskim, orientalnym. Chciałam stworzyć sypialnię bardzo klimatyczną i intymną. Przez długi czas byłam bardzo zadowolona z efektu, ale oczywiście wszystko się nudzi, zwłaszcza takie intensywne kolory.

Zapragnęłam więcej światła i lekkości, i stąd kolor biały na ścianach. Moja miłość do dodatków orientalnych, indyjskich i boho nadal jest silna, więc i dla nich znalazło się miejsce.

Atutem obecnej sypialni jest to, że bardzo wiele rzeczy i kolorów do niej pasuje, więc w łatwy sposób zmieniam dekoracje. W poprzedniej wersji nie było to takie proste. Teraz wystarczą inne poduszki lub inne plakaty i mamy odmienione wnętrze.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

sypialnia_1_blog

sypialnia_4_blog

sypialnia_2_blog

sypialnia_3_blog

sypialnia_17_blog

sypialnia_12_blog

sypialnia_16_blog

sypialnia_15_blog

sypialnia_14_blog

Bardzo jestem ciekawa, jakie kolory najbardziej lubicie w pokoju, w którym śpicie? Jasne czy ciemne?

Pozdrawiam

Ola