fbpx

Blog

image

Kilka kadrów z mojej kuchni


W dzisiejszym poście chciałabym Was zaprosić ponownie do mojej kuchni. Jak wyglądała, gdy pokazywałam ją ostatnim razem możecie zobaczyć tutaj. Od tego czasu dużych zmian, takich jak malowanie ścian czy wymiana mebli nie było, natomiast co nieco zmieniło się w dekoracjach.

Są to zresztą zmiany, które lubię najbardziej przeprowadzać. Dzięki takiemu przestawianiu i zmienianiu mogę się zrelaksować i poczuć się trochę jak w innej, nowej kuchni 🙂
Pierwszą nowością jest okrągła półka ze zdjęcia poniżej, którą udało mi się wygrać w konkursie u Scraperki. Wcześniej półka ta wisiała w pokoju mojego synka, aby teraz zawisnąć na połączeniu kuchni i przedpokoju.

 

Niedawno postanowiłam wydrukować część zdjęć z mojego Instagramu i następnie zrobiłam z nich galerię na lodówce :).

 

 

Jak widać i ja uległam pokusie i zakupiłam tę oto półeczkę. Jej niewątpliwym plusem jest możliwość łatwej, szybkiej i częstej zmiany zawartości. Tak więc teraz co najmniej raz w tygodniu następuje zmiana eksponowanych na niej przedmiotów.

 

 

Ostatnio też złapałam się na tym, że bardzo podobają mi się wszelkiego rodzaju kolorowe puszki. Ta ze zdjęcia poniżej ogromnie mnie urzekła.

Na tych zdjęciach ujawnia się moja miłość do słomek. To jedynie część kolekcji, reszta schowana jest w szafkach, ponieważ jednak co za dużo to niezdrowo 😉

 

Muszę przyznać, że swoją kuchnię bardzo lubię i dobrze się w niej czuję. Jedyne co, to chętnie odmieniłabym jakoś krzesła, ale jeszcze nie wiem jak. Zakup nowych póki co nie wchodzi w grę. Może macie jakieś podpowiedzi?
Pozdrawiam serdecznie
Ola
DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ. ZOSTAŃMY PROSZĘ W KONTAKCIE:

Fanpage na Facebooku to dostęp do wszystkich aktualności.
Instagram to codzienna dawka zdjęć.
Pinterest to zbiór moich inspiracji.