fbpx

HOME STAGING

HOME STAGING

Wycena indywidualna

Home staging jest to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.
Udowodniono, że kupujący już w kilka sekund wyrabia sobie opinię na temat nieruchomości. Home staging pomaga wydobyć potencjał domu lub mieszkania i tak go zaprezentować, aby te pierwsze kilka sekund wywarło na kupującym jak najlepsze wrażenie.

Domeną home stagingu są działania o jak najniższych nakładach finansowych.

Oto działania, które wchodzą w skład home stagingu:

  • odgruzowanie i sprzątanie
  • depersonalizacja
  • naprawy i remonty
  • nadanie konkretnych funkcji pomieszczeniom
  • dekoracja i stylizacja

Wszystkie te działania powinny się zakończyć profesjonalną sesją zdjęciową, która zachęci potencjalnych klientów do obejrzenia nieruchomości na żywo.

Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą, wypełnij proszę zamieszczony poniżej formularz lub skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.

Usługa dostępna jest dla osób z Gliwic i okolic.

Proces home stagingu

1

1. KONSULTACJA

KONSULTACJA

Spotkanie odbywające się w Twoim domu, w czasie którego porozmawiamy o mocnych i słabych stronach nieruchomości. Zaproponuję rozwiązania, które pozwolą lepiej wykorzystać potencjał wnętrza i tym samym doprowadzić do szybkiej sprzedaży. W tym miejscu nasza współpraca może się zakończyć lub możemy przejść do realizacji następnych etapów.

Cena konsultacji w zależności od wielkości nieruchomości zaczyna się od 250 zł

2

2. RAPORT

RAPORT

Na tym etapie przygotuję szczegółowy raport home stagingowy zawierający dokładny plan działań przygotowujących nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu wraz listą rzeczy do kupienia uwzględniającą budżet przeznaczony na home staging.

 

3

3. STYLIZOWANA SESJA ZDJĘCIOWA

STYLIZOWANA SESJA ZDJĘCIOWA

Po przeprowadzeniu wszystkich zalecanych zmian proponuję wykonanie profesjonalnej stylizowanej sesji zdjęciowej nieruchomości, która wyróżniając się na tle podobnych ofert, zachęci potencjalnych kupujących do obejrzenia jej na żywo.

Jeżeli jesteś zainteresowany home stagingiem, wypełnij proszę formularz, a ja skontaktuję się z Tobą


    Poniżej możesz załączyć zdjęcia