fbpx

ARANŻACJA WNĘTRZA

ARANŻACJA WNĘTRZA (również online)

Od 500 zł za pomieszczenie

Dekoracja wnętrza to propozycja dla osób, które w łatwy, szybki i przyjemny sposób chcą odmienić swoje wnętrze lub nadać mu charakteru. Dzięki zmianie dodatków i tekstyliów, bez wielkich remontów i dużych nakładów finansowych można w znaczący sposób zmienić wygląd pomieszczenia. 

W skład projektu wchodzi:

  • dobór stylu aranżacji wnętrza oraz palety kolorystycznej
  • tablica inspiracji tzw. moodboard wraz ze zdjęciami pokazującymi proponowane rozwiązania
  • lista tekstyliów i dekoracji wraz z linkami do sklepów, w których można je zakupić i dokładnymi wskazówki, co do ich rozmieszczenia
  • dodatkowo istnieje możliwość wykonania widoków 3d oraz wizualizacji wnętrza poddawanego metamorfozie

Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą, wypełnij proszę zamieszczony poniżej formularz. Na podstawie przesłanych informacji  przedstawię Ci moją wycenę i wtedy zdecydujesz, czy chcesz ze mną współpracować.

Pomoc w dekoracji wnętrza może odbyć się całkowicie online lub jeśli jesteś z Gliwic i okolic możemy spotkać się osobiście.

Proces projektowania

1

1. ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE

ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE

Pierwszym krokiem jest poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań odnośnie wnętrza. Proszę Cię o przesłanie kilku zdjęć inspiracji, jak chciałbyś, aby wyglądało Twoje wnętrze po metamorfozie.

 

 

2

2. STAN ISTNIEJĄCY

STAN ISTNIEJĄCY

W drugim kroku poznaję Twoje wnętrze. Spotykamy się u Ciebie, robię zdjęcia i pomiary wnętrza. Jeżeli współpracujemy online, poproszę Cię o przesłanie tych rzeczy mailowo.

 

 

3

3. PROJEKT METAMORFOZY

PROJEKT METAMORFOZY

Na tym etapie przygotowuję moodboard zawierający wszystkie elementy wyposażenia wnętrza, kolorystykę i materiały. Jeżeli chcesz mogę również wykonać fotorealistyczną wizualizację wnętrza. Przygotowuję również listę zakupową ze wszystkimi elementami użytymi w projekcie wraz z linkami do sklepów, w których można je kupić oraz wskazówkami, jak je rozmieścić.

 

4

4. KOŃCOWA STYLIZACJA

KOŃCOWA STYLIZACJA

Po nabyciu wszystkich mebli i dodatków, bardzo chętnie pomogę Ci zaaranżować przestrzeń u Ciebie w domu.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany aranżacją wnętrza, wypełnij proszę formularz, a ja skontaktuję się z Tobą

    Poniżej możesz załączyć zdjęcia
    [/vc_column][/vc_row]